Dátum: 2020. november 28. szombat    Mai névnap(ok): Stefánia


képgaléria kertpont.hu sakk linkajánló
 
Előadóművészet
Irodalmi szekció
Képzőművészet
Társadalom
Könyvsarok
Képgaléria
Ráday utca
Reál
Kiadványok
POSZT
Enciklopédia
CITY BALETT ALAPÍTVÁNY
HARMÓNIA ALAPÍTVÁNY
Terasz Archív
Kortárs Mozgásművészeti Portál
Nemzeti Színház
Bessenyei Ferenc honlapja
PREMIER

KISEBBSÉGI SZÍNHÁZAK KOLLOKVIUMA 2005
Kisebbségi Színházak Kollokviuma - 2005, május 20 - 28, Gyergyószentmiklós; szervező Figura Színház

Kisebbségi Színházak Kollokviuma 2005

Versenyprogram

Időpont
Színház
Előadás
május 20., péntek

19.00
Marosvásárhelyi Nemzeti Színház -
Tompa Miklós
Janusz Glowacki: A negyedik nővér
(r. Alexandru Colpaci)
Nagyszínpad
május 21., szombat


19.00
Nagyváradi Állami Színház Szigligeti TársulatHenry Fielding: Tom Jones

(r. Pinczés István)
Nagyszínpad
május 22., vasárnap


19.00
Szebeni Német SzínházAki Kaurismaki: Bérgyilkost fogadtam
(r. Radu Alexandru Nica)
Nagyszínpad
május 23.,


hétfő

13.00
Figura Stúdió SzínházCsehov: Lakodalom
(r. Florin Vidamski)
Nagyszínpad
május 23.,


hétfő

19.30
Székelyudvarhelyi Tomcsa Sándor SzínházShakespeare: Szeget szeggel
(r. Alexadnru Berceanu )
Nagyszínpad
május 24.,


kedd

19.00
Temesvári Állami Német SzínházMarius von Mayenburg: Lángarc
(r. Radu Alexandru Nica)
Nagyszínpad
május 24.,


kedd

21.00
Temesvári Csiky Gergely SzínházPaul Foster: TükörDuett

(r. Vadas László)
Korona
május 25., szerda


17.00
Csíki JátékszínMadách Imre: Az ember tragédiája


(r. Gavril Pinte)
Nagyszínpad
május 26., csütörtök


19.00
Kolozsvári Állami Magyar SzínházPirandello: Öltöztessük fel a mezteleneket
(r. Bocsárdi László)
Nagyszínpad
május 27., péntek

19.00
Bukaresti Állami Zsidó SzínházMario Diament: Ruth könyve
(r. Moshe Yassur)
Nagyszínpad
május 28., szombat


18.00
Sepsiszentgyörgyi Tamási Áron SzínházEuripidész: Médeia
(r. Mihai Maniutiu)
Nagyszínpad
május 28., szombat

20.00
Díjkiosztó GÁLA
Nagyszínpad

 
KISEBBSÉGI SZÍNHÁZAK KOLLOKVIUMA 2005


Kísérőprogram

Nap, óra
Színház
Előadás
1.
május 22., vasárnap


21.00
Figura Stúdió SzínházInfinitivusz....

(r. Barabás Árpád)
Figura Galéria
2.
május 25., szerda

20.00
Marosvásárhelyi Színművészeti Egyetem – Szentgyörgyi István TagozataRoland Schimmelfening: Az arab éjszaka
(r. Szabó Máté)
Korona
3.
május 25., szerda

22.00
Marosvásárhelyi Színművészeti Egyetem – Szentgyörgyi István TagozataHeinrich von Kleist: Amphitryon
(r. Hargitai Iván)
Nagyszínpad
4.
május 26., csütörtök


21.00
Kolozsvári Színművészeti TanszékGorkij: A nap fiai
(r. Zakariás Zalán)
Művelődési Központ 40-es terem
5.
május 26., csütörtök


23.00
Szabó Tibor és az Equinox együttesNosztalgia-koncert
6.
május 27., péntek


10.00 és 11.00
Ariel Színház - MarosvásárhelyHans Christian Andersen : Tűmese
(r. Barabás Olga)
Nagyszínpad
7.
Bartha József színházi plakátjai - kiállítás

A szervezők a műsorváltoztatás jogát fenntartják!
 

Cikk nyomtatása

Küldje el a cikket ismerősének!
 
feladó neve:    
feladó e-mail címe:    
címzett neve:    
címzett e-mail címe:  
 
Születésnapi levél
Szakonyi Károlynak
Mindenek előtt: nem szép félrevezetni a világot! A Németh Lajos lehet, hogy nyolcvankilenc éves, de a Szakonyi Karcsiról senki nem hiszi el, hiába csináltatott magának jó pár éve ilyen szép ősz maszkot. (Kadelka Lászlótól)
Archívum
Legfrissebb cikkeink
Marton Mária - Ki hitte volna

Szabó András - Torzulás

Hazám-díj 2020

Születésnapi levél - Szakonyi Károlynak

Kétszázharminc éves a magyar nyelvű színjátszás

Ősbemutató Székesfehérváron

A Hazám-díj Kuratóriumának nyilatkozata

Hajós Trianoni Emléktúra

Az ember tragédiája 2.0

A Békéscsabai Napsugár Bábszínház 2020/2021-es évada

Sajtószemle
Enciklopédia
Webtechnológia
Technológiák, fejlesztési megoldások, referenciák a Terasz.hu - tól